Фірмова торгівля — важлива ланка в системі розподілу продукції SMK Group.

Широкий вибір ковбас, м'ясні делікатеси, свіже м'ясо — все це пропонують покупцям більш ніж 600 фірмових магазинів під брендами «Салтівський м'ясокомбінат» та «Бердянський м'ясокомбінат» в містах Харків, Київ, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Чернігів, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Одеса, Запоріжжя, Бердянськ, Полтава, Миргород.

Фірмова торгівля SMK Group постійно збільшує свою присутність в регіонах, забезпечуючи додатковий комфорт для поціновувачів смаку якісної ковбаси і м'ясних делікатесів. У відповідь на розвиток тренда «магазин біля дому» Група SMK розширює мережу фірмових магазинів. Тільки у 2020 році відкрито і реконструйовано більше ніж 100 фірмових магазинів в різних регіонах України. Розвивається новий формат магазинів, вводиться нові товарні групи, розширюється асортимент свіжого м'яса і продуктів To Go.

Клієнти завжди мають можливість купити в фірмових магазинах SMK Group не тільки ковбасу або м'ясо, але й інші товари: молоко, сир, свіжий хліб, бакалію, напої, кондитерські вироби, кулінарію, снеки, овочі і фрукти і багато інших продуктів.

Постійні клієнти фірмових магазинів SMK Group цінують виключно свіжу, надзвичайно смачну і різноманітну продукцію, завжди вигідні ціни і привабливі акції.

У свою чергу, команда фірмової торговельної мережі SMK Group відповідає вдячністю клієнтам і постійно працює над тим, щоб зробити кожен візит у фірмові магазини «Салтівський м'ясокомбінат» та «Бердянський м'ясокомбінат» комфортним і приємним.

Раді бачити кожного в фірмових магазинах SMK Group.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует