Соц. відповідальність

SMK Group — соціально відповідальний бізнес. Організовуємо благодійні проєкти: допомагаємо школам, лікарням, церквам, проводимо заходи з охорони навколишнього середовища.

Соц. відповідальність

Забезпечення якості та безпеки продукції1

SMK group для споживача - показник безпеки і високого стандарту продукції. Строгий і безперервний технологічний і ветеринарний контроль, налагоджений на наших підприємствах, забезпечує харчову безпеку і стабільну якість нашої продукції. Компанія регулярно підтверджує відповідність наших виробничих і управлінських практик вимогам міжнародних стандартів ISO9001 і ISO22000 (HACCP).

Ми переконані, що від якості продуктів залежить якість життя.

Забезпечення прав співробітників на безпечну працю, удосконалення умов праці, сприяння підвищенню кваліфікації та навичок персоналу2

SMK Group підтримує «Глобальний договір» ООН, впроваджує принципи в галузі прав людини, праці, екології та протидії корупції. Ми взяли на себе зобов'язання запобігати нещасним випадкам, поранення і хвороби, пов'язані з роботою, а також захищати наших співробітників, підрядників і всіх, хто залучений в процес виробництва. SMK Group регулярно проводить програми з навчання персоналу ефективної комунікації. Впроваджуються новітні технології, що спрощують роботу співробітників і підвищують рівень сервісу для клієнтів.

Підтримка талановитої молоді та створення нових робочих місць3

SMK Group приймає під свою опіку молодих фахівців, які прагнуть бути кращими фахівцями у своїй діяльності, здобути освіту і придбати необхідні для обраної спеціальності вміння.

Захист навколишнього середовища4

SMK Group приймає на себе зобов'язання реалізовувати діяльність з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Прагне раціонально використовувати природні ресурси на всіх етапах життєвого циклу товару.
Впроваджуються новітні системи енергозбереження, використовується електротранспорт для доставки.

Захист культурної спадщини5

Забезпечуючи споживачів якісною ковбасою та м'ясними виробами протягом багатьох років, SMK Group вважає своїм обов'язком брати активну участь в соціальному, культурному, історичному та економічному розвитку України. Долучається до соціальних, благодійних програм і здійснює спонсорську підтримку культурних заходів, які є важливою складовою національної ідентичності.

Оперативне реагування на виклики6

На скільки це можливо, SMK Group прикладає зусилля з протидії пандемії коронавируса, щоб лікарі були забезпечені необхідним обладнанням, а громадяни отримали ефективне лікування. Так, ще на початку карантину SMK Group передала перший портативний апарат штучної вентиляції легенів Богодухівській районній лікарні; Зміївська центральна районна лікарня отримала медичні маски, рукавички, захисні костюми, респіратори, одноразові халати, захисні щитки. Крім цього SMK Group передала продуктові набори людям старше шістдесяти п’яти років, ветеранам, людям з інвалідністю та чорнобильцям (жителям села Гірке).

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует