Торгові марки

SMK Group має 7 торгових марок. Це марки м’ясних виробів преміум, середнього та бюджетного сегментів, а ще власний онлайн-супермаркет.

Зворотній зв'язок
  • ТМ «Салтівський м’ясокомбінат»
  • ТМ «Богодухівський м'ясокомбінат»
  • ТМ «Бердянський м'ясокомбінат»
  • ТМ «Смакуй Українське»
  • ТМ «М'ясна династія»
  • ТМ «Ristorante Bruno»
  • ТМ «Cooker»
ТМ «Салтівський м’ясокомбінат»

«Салтівський м’ясокомбінат» — топова торгова марка м’ясних виробів в Україні з 2005 року, ТМ входить в п'ятірку найбільших і найкращих національних виробників. М’ясний бренд, що об’єднав високу якість продуктів SMK Group та інноваційні маркетингові тренди українського ринку. В асортименті 500+ позицій: ковбаси, сосиски, м’ясні делікатеси. Продукцію торгової марки «Салтівський м’ясокомбінат» купують у 20 регіонах країни.

ТМ «Богодухівський м'ясокомбінат»

«Богодухівський м’ясокомбінат» — відома торгова марка на ринку України. Під торговою маркою виробляється 500+ продуктів із м’яса та делікатесів. В асортименті: ковбаси, сосиски і сардельки, сирокопчені і сиров’ялені ковбаси, свинячі реберця та вирізка, делікатесна яловичина, бекон. Продукція представлена на сході та в центрі України.

ТМ «Бердянський м'ясокомбінат»

Сьогодні торговая марка «Бердянський м’ясокомбінат» широко відома та популярна серед українців. Під цією торговою маркою до 2011 року м’ясні вироби знали лише в Запорізькій та Донецькій областях. Під торговою маркою виробляється 400+ видів варених, копчених, в’ялених ковбас та м’ясних делікатесів. Продукція представлена на півдні, сході та в центрі України.

ТМ «Смакуй Українське»

«Смакуй Українське» — регіональна торгова марка. Під цією торговою маркою виробляються найпопулярніші категорії товару в бюджетному сегменті. Асортиментний ряд включає найпопулярніші категорії: варені, варено-копчені і напівкопчені ковбаси, сосиски і сардельки.

ТМ «М'ясна династія»

Торгова марка «М’ясна династія» — регіональна торгова марка з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» для споживачів, що не готові переплачувати. Під цією торговою маркою виробляються популярні бюджетні ковбаси: варені, варено-копчені та напівкопчені ковбаси, сосиски і сардельки.

ТМ «Ristorante Bruno»

ТМ «Ristorante Bruno» — експортна торгова марка преміум-класу, орієнтована на закордонний ринок. М’ясні делікатеси виробляють з натурального м’яса вищих сортів за європейськими технологіями. В асортименті бекон, свиняче сало, м’ясні желе, харчовий кістковий та свинячий жир, харчові тваринні жири, ковбаси, кров’яна ковбаса, м’ясні екстракти.

ТМ «Cooker»

Продукція під торговою маркою «Cooker» представлена в онлайн-супермаркеті Cooker. Клієнти супермаркету замовляють з доставкою свіжу курятину, індичку, телятину, фарш, субпродукти, мариноване м’ясо, охолоджені м’ясні напівфабрикати.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует