Про нас

SMK Group – один із найпотужніших, сучасних та високотехнологічних м’ясопереробних бізнесів в Україні. Холдинг створений у 2007 і є лідером галузі на українському ринку.

Про нас
4м'ясокомбінати
7торгових марок
17видів продукції
2000+асортименту
600+фірмових магазинів
100франчайзі
7регіональних філіалів
23.000 магазинов-партнеров
ЦІННОСТІ

SMK Group постійно вдосконалює свій продукт, технології виробництва, структуру управління, дистрибуцію, просування та рекламу. SMK Group це:

 • Динамічність та швидкість.
 • Інноваційність і технологічність.
 • Досконалість і почуття смаку.
 • Професіоналізм і ефективність.
 • Інтегрованість, свобода мислення та ініціативність.
 • Гнучкість і універсальність. 
СТРУКТУРА КОМПАНІЇ

SMK Group — це не лише м’ясокомбінати, а ще й власна екоферма, торгові марки, мережа фірмових магазинів. До складу Групи входять:

 • Салтівський м’ясокомбінат
 • Богодухівський м'ясокомбінат
 • Бердянський м’ясокомбінат
 • Київський м’ясокомбінат
 • Екофермерське господарство Агрофірма «Світанок»
 • Онлайн-супермаркет Cooker
 • 7 регіональних філіалів
 • 600+ роздрібних магазинів

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

2000

Відкривається ковбасний цех в м. Харкові.

2003

Створюється ТОВ «Салтівський М’ясокомбінат». Відкривається перший фірмовий магазин.

2004

Створюється ПП Агрофірма «Світанок».

2005

Салтівський м’ясокомбінат купує Богодухівський м'ясокомбінат — БМК. Відкривається 100-й фірмовий магазин.

2006

Салтівський м’ясокомбінат купує Бердянський м’ясокомбінат — БердМК. Розробляється комплексна програма зниження впливу на навколишнє середовище. Проводиться реконструкція системи утилізації диму. Починається будівництво цеху сирокопчених ковбас. Агрофірма «Світанок» починає будівництво свинокомплексу.

2007

Створюється SMK Group. До складу входять: Салтівський, Богодухівський, Бердянський м’ясокомбінати та Агрофірма «Світанок».

2008

На БМК запускається цех з виготовлення сирокопчених та сиров’ялених ковбас.

2009

На підприємствах SMK Group розробляються та впроваджуються програми енергозбереження та енергоефективності, захисту навколишнього середовища.

2010

На БМК відкривається новий цех з виробництва варено-копчених та сирокопчених делікатесів. На БердМК встановлюється нове технологічне обладнання. Агрофірма «Світанок» купує першу партію свиней породи Датський Ландрас і Датський Йоркшир. Відкривається 300-й фірмовий магазин мережі.

2011

На СМК реконструюється система газопостачання. Розширюється ділянка пакування.

2012

На СМК збільшуються склади, вводиться в експлуатацію низькотемпературний холодильник для замороженої сировини На БМК вводиться в експлуатацію новий цех з виробництва ковбас.

2013

На СМК запускається цех з обвалювання півтуш з конвеєром.

2014

На СМК вводиться в експлуатацію відділення виготовлення емульсій.

2015

На СМК монтується станція виготовлення поживної суміші. На Агрофірмі «Світанок» збільшується поголів’я свиноматок до 481, загальна проєктна потужність — 7 тисяч голів на рік. Відкривається 500-й фірмовий магазин мережі.

2016

На СМК розробляється та реалізується проєкт розширення енергозабезпечення, встановлюються універсальні камери термічної обробки продукції.

2017

На БМК запускається найбільший в Україні цех з виробництва сирокопчених і сиров’ялених ковбас. На БердМК встановлюються вантажні ваги. Відкривається 600-й фірмовий магазин.

2018

На БМК повністю реконструюють виробничі цехи. На БердМК завершується реконструкція холодильних камер.

2019

На підприємствах реконструюють офісні та адміністративні будівлі. Салтівський м’ясокомбінат купує активи Білоцерківського м’ясокомбінату. Підприємство перейменовується в ТОВ «Київський м’ясокомбінат» (КМК), відновлюється робота цеху з обвалювання м’яса.

2020

На всіх підприємствах Групи запускаються автоматичні пакувальні лінії. БМК вводить в експлуатацію очисні споруди. Завершується проєкт реконструкції ковбасного цеху, розширюються та модернізуються виробничі потужності. Завершується проєкт благоустрою території. На території Київського м'ясокомбінату починається будівництво нового м’ясопереробного комплексу. Відкривається та реконструюється більш ніж 100 магазинів в новому форматі. Запускається онлайн-супермаркет Cooker.  Агрофірма «Світанок» збільшила поголів'я до 15 тисяч на рік.

2021

На КМК запускається перша черга нового м’ясопереробного комплексу. Онлайн-супермаркет Cooker виконує 1000+ замовлень на день.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует