Група компаній SMK Group, що належить українському бізнесмену Денису Парамонову, запустила онлайн-супермаркет Cooker. Продукти високої якості в будь-яку точку Києва кур'єри привезуть за 30 хвилин. На час запуску бренду це найшвидша доставка в столиці.

Асортимент онлайн-супермаркету - більше 1000 позицій. Серед них 200 товарів власного виробництва: ковбаси, сосиски і сардельки, м'ясні делікатеси, м'ясні напівфабрикати.

Cooker співпрацює виключно з виробниками та імпортерами, має 12 власних darkstore, які охоплюють всі райони Києва. Кур'єри онлайн-магазину доставляють продукти на екологічному транспорті - електробайках. Вони працюють в брендовому спецодязі, захисних масках і рукавичках. Власний колл-центр миттєво реагує на всі вхідні дзвінки.

У планах компанії збільшити кількість станцій dark store в Києві до 25 та скоротити час доставки з 30 до 15 хвилин. Її вартість при цьому не зміниться: 40 грн. при сумі чека до 250 грн, понад цієї суми - безкоштовно.

Cooker - частина найпотужнішого м'ясопереробного бізнесу в Україні SMK Group, який є експертом в свіжому м'ясі і категорії "фреш". Клієнти Cooker замовляють до себе додому відбірну, свіжу, якісну продукцію прямо з Салтівського, Богодухівського, Бердянського і Київського м'ясокомбінатів.

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
Всі новини
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует