SMK Group — один з найпотужніших, сучасних і високотехнологічних м'ясопереробних бізнесів в Україні.

SMK Group була створена в 2007 році на основі трьох м'ясокомбінатів — Салтівського , Богодухівського і Бердянського.

2010-2020 роки SMK Group проводить під гаслом розширення технологічних можливостей. Купується і вводиться в експлуатацію новітнє технологічне обладнання. Нарощується перевага і відрив від конкурентів.

На сьогоднішній день SMK Group — це вертикально-інтегрований холдинг, що спеціалізується на м’ясопереробці. До його складу входять:

 • 4 м'ясопереробних підприємства: Салтівський, Богодухівський, Бердянський, Київський м'ясокомбінати;      
 • Екофермерське господарство Агрофірма «Світанок» — земельний банк (земельні угіддя), виробництво кормів, свинокомплекс;      
 • Торговий Дім — 7 Регіональних Філій;      
 • Фірмова торгівля — понад 600 роздрібних торгових точок під брендами «Салтівський м'ясокомбінат», «Бердянський м'ясокомбінат»;      
 • Онлайн-супермаркет Cooker.      

Перша партія ковбас була виготовлена Салтівським м'ясокомбінатом у 2000 році, а вже сьогодні SMK Group — один з найпотужніших, сучасних і високотехнологічних м'ясопереробних бізнесів в Україні, провідний виробник і беззаперечний лідер українського м'ясопереробного ринку.

Виробництво

У виробництві SMK Group робить ставку на технологічну міць і досконалість (продуктивність, універсальність, якість).

Постійний пошук нових технологій і прагнення до бездоганної якості становить основу виробничої філософії SMK Group.

Технічне озброєння підприємств Групи здійснюється світовими лідерами з виробництва обладнання.

Для м'ясопереробки: SCHRÖTER (Німеччина), HANDTMAN (Німеччина), POLY-CLIP (Німеччина), MULTIVAC (Німеччина), SHALLER (Німеччина), SUPERVAC (Німеччина), CLIMAJET (Німеччина), HENKELMANN (Німеччина), WEBOMATIC (Німеччина), NOCK (Німеччина), PANINI (Італія), ULMA (Іспанія), NOVOTHERM (Австрія), NOWICKI (Польща), REX-POL (Польща).

Для свинарства: FANCON (Голландія), DALTEC (Данія).

Обладнання постійно оновлюється і модернізується.

Кожна стадія процесу виробництва постійно підлягає моніторингу з метою отримання продукції, що відповідає найвищим стандартам якості і безпеки, з неповторними смаками за доступною ціною.

Продукція

Основними стратегічними пріоритетами SMK є висока якість продукції та помірні ціни.

Продукція Компанії SMK добре відома на ринку України. Покупці знають, люблять і з задоволенням купують м'ясні продукти під брендами SMK Group.

Покупці ковбас і м'ясних виробів SMK цінують якість, різноманітність смаків продукції в поєднанні з помірними цінами.

Конкурентоспроможність продукції SMK забезпечується використанням найкращої вітчизняної та імпортної м'ясної сировини, спецій і харчових добавок, натуральних і штучних оболонок, різноманітних пакувальних матеріалів і упаковок від провідних світових, європейських і вітчизняних виробників.

Для забезпечення конкурентних переваг на ринку фахівці Компанії ретельно відстежують найновіші досягнення в області технологій і устаткування м'ясопереробки, упаковки, зберігання, тенденції на ринку ковбас і м'ясних виробів. Це дозволяє оперативно реагувати на запити ринку і створювати нові продукти, що максимально відповідають смаковим уподобанням українських споживачів.

Широкий асортимент ковбас і виробів з м'яса, виготовлених як за традиційними, так і за інноваційними технологіями і рецептами, дозволили Компанії SMK отримати славу найбільш вишуканого м'ясного бізнесу в Україні.
 
Нагороди

Незважаючи на свою молодість, SMK Group твердо займає провідні позиції на українському ринку м'ясопереробки як за рівнем якості продукції, так і за ефективністю інноваційних рішень.

Продукція Компанії SMK була неодноразово нагороджена дипломами, відзначена сертифікатами якості. Нагороди експертного товариства і лояльність покупців є переконливими доказами бездоганної якості і чудового смаку продукції SMK.

Стратегія SMK Group — виробляти кращі в країні м'ясні продукти.

Довгострокова стратегія — вихід на міжнародні ринки.

Виробничі процеси, відносини з постачальниками, кадровий ресурс, інвестиційна політика. Над вирішенням цих та багатьох інших стратегічних завдань працює команда високопрофесійних менеджерів.

Група СМК це:

 • Динамічність і швидкість.

Група SMK, є однією з найбільш динамічних вітчизняних м'ясопереробних підприємств.

 • Інноваційність і технологічність.

SMK послідовно дотримується принципу інноваційного спрямування своєї діяльності. Використання високотехнологічного обладнання і постійний пошук новітніх технологій у всіх куточках світу дозволяє постійно освоювати нові види продукції.

 • Досконалість і почуття смаку.

Поєднання новітніх досягнень науки і техніки з професіоналізмом топ-менеджменту і всього колективу і просто почуття смаку в усьому, що робить SMK, дають можливість Компанії перевершувати своїх конкурентів і завойовувати симпатії все більшого кола споживачів.

 • Професіоналізм і ефективність.

Ретельний відбір і високі вимоги, що пред'являються керівництвом Компанії до співробітників у поєднанні зі спеціальною системою навчання усередині підприємства і різноманітними формами стимулювання праці, дозволяють колективу Компанії поводитися на ринку максимально професійно і ефективно.

 • Інтегрованість, свобода мислення та ініціативність.

Високі ділові якості керівництва Компанії, свобода мислення та ініціативність співробітників, досягнутий рівень технологій дозволили побудувати
Компанію SMK як цілісну операційну систему, яка, з огляду на тісні зв'язки із зарубіжними партнерами, готова інтегруватися в загальноєвропейську економіку.

 • Гнучкість і універсальність.

Спеціальні вимоги до обладнання, яке є універсальним і дозволяє виробляти широкий асортимент продукції, створює можливість для SMK бути настільки гнучким, наскільки цього диктують умови сучасного бізнесу та уподобання споживачів.

SMK Group не стоїть на місці і постійно вдосконалює свій продукт, свою торгову пропозицію, підходи до технології виробництва, структуру управління, дистрибуцію, продажі, просування і рекламу.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует