Постачальникам

Однією з головних цілей Групи СМК є просування найвищих етичних норм у взаєминах з постачальниками і побудова взаємовигідних відносин на довгострокових засадах.

Співпраця з SMK Group поєднує в собі надійність, зручність і простоту. Для Постачальників і підрядників пропонуються вигідні і максимально комфортні умови.

Для діючих і потенційних постачальників забезпечуються рівноправні і неупереджені умови участі в процедурах закупівель, відсутність проявів дискримінації і необґрунтованих обмежень конкуренції.

Всі процедури закупівель проводяться на відкритій і прозорій основі з дотриманням усіх вимог українського законодавства.

Відбір постачальників м'ясної сировини, спецій, оболонок, пакувальних та допоміжних матеріалів, енергоресурсів, технологічного обладнання, запчастин і комплектуючих, комп'ютерів та оргтехніки, офісних меблів, канцтоварів, товарів господарсько-побутового призначення, будівельних матеріалів (далі «Постачальники») і підрядників з виконання робіт, надання послуг (далі «Підрядники») проводиться Групою СМК на постійній основі.

Вибір Постачальників/Підрядників здійснюється на підставі Процедури Закритого Запиту Пропозицій.

Організатором Запитів Пропозицій для всіх підприємств Групи СМК є ТОВ «Салтівський м'ясокомбінат», юридична адреса: 61176, м. Харків, вул. Краснодарська, 171Б.

Періодичність проведення Запитів Пропозицій визначається виходячи з виробничих планів і планів розвитку і оформляється графіком проведення Запитів Пропозицій.

Прийом і обробка комерційних пропозицій здійснюється з використанням електронної системи проведення тендерних закупівель APS-Smart.

Запрошення до участі в Запиті Пропозицій здійснюється шляхом повідомлення Постачальників і Підрядників про проведення Запиту Пропозицій через систему APS-Smart по електронній пошті або будь-яким іншим способом, що дозволяє зафіксувати факт передачі повідомлення.

Обов'язковою умовою участі в Запиті Пропозицій є попередня кваліфікація і реєстрація учасника.

До участі в Запиті Пропозицій допускаються тільки виробники та/або офіційні представники виробників та/або прямі імпортери сировини і матеріалів.

Винятком є Запити Пропозицій на закупівлю не основних видів сировини і матеріалів до участі в яких можуть допускатися не тільки виробники та/або офіційні представники виробників та/або прямі імпортери сировини і матеріалів.

Покупцям

Дистрибуція SMK Group в Україні (ТД СМК Україна, Дистриб'ютори, Філіальна мережа, логістика Фірмової Торгівлі, логістика онлайн-маркету Cooker) і за кордоном (ТД СМК Танзанія) являє собою інтегровану територіально-розподілену систему.

Ключові компоненти дистрибуції SMK Group в Україні:

 • Структурована — має тільки необхідні елементи;      
 • Природно інтегрована — межі володіння достатні для того, щоб забезпечити контроль, але при цьому зберегти підприємницьку ініціативу і енергію учасників, як одну з основ просування та перерозподілу ризиків;
 • Керована — дозволяє реалізовувати агресивні збутові і маркетингові задачі, забезпечує швидкий зворотний зв'язок.      

Дистрибуція SMK Group в Україні зорієнтована на обслуговування ключових ринкових сегментів:

 • Мережевий рітейл зі спеціалізацією в продуктах;      
 • Традиційна роздрібна торгівля зі спеціалізацією в продуктах (гастрономи, магазини біля будинку, МАФи );      
 • Корпоративний сегмент (ХоРеКа);      
 • Гуртовики;      
 • Домогосподарства.

Дистрибуція SMK Group — найбільш дружня і клієнтоорієнтована дистрибуція на ринку ковбас і м'ясних виробів в Україні.

Ціннісна пропозиція СМК для Клієнта:

 • Побудова міцних довгострокових відносин;      
 • Ведення бізнесу за сучасними західними стандартами;      
 • Підтримка бізнесу всіх Клієнтів;      
 • Розуміння проблем дистрибуції і рітейлу як бізнесу;      
 • Координація спільних дій задля досягнення найкращого результату;
 • Креатив і енергія у відносинах. 

Дана інформація роз'яснює ситуацію з дистрибуцією SMK Group на території України.

Станом на 1 серпня 2021 року єдиним офіційним представником СМК на території України є Торговий Дім «СМК Україна» (ТОВ «ТД «СМК Україна», директор — Бондаренко Михайло).

Жодні інші компанії (крім перерахованих вище) не є дистриб'юторами СМК на ринку України. Будь-яка інформація щодо дистрибуції СМК на ринку України, яка поширюється іншими юридичними та/або фізичними особами, не може (не повинна) розглядатися як інформація, що має будь-які підстави.

Поставки на адресу дистриб’юторів здійснюється безпосередньо від м'ясокомбінату Групи СМК.

Поставки на адресу інших клієнтів здійснюється Торговим Домом «СМК Україна».

SMK Group веде відкриту торговельну та інформаційну політику, декларує чітку цінову політику, неухильно дотримується заявленої ціннісної пропозиції для збутових Партнерів — статус збутового Партнера СМК Груп забезпечує довготривалі перспективи ведення прибуткового бізнесу в сфері продажу ковбас і м'ясних виробів.

У зв'язку з цим, SMK Group готова оперативно реагувати на будь-яку неадекватну інформацію і неузгоджені цінові пропозиції.

Також повідомляємо, що торгові марки «Салтівський м'ясокомбінат», «Богодухівський м'ясокомбінат», «Бердянський м'ясокомбінат», «Київський м'ясокомбінат», «Смакуй Українське», «М'ясна Династія», «Ristorante Bruno» , «Cooker» є офіційно зареєстрованими Торговими Знаками. Будь-яке несанкціоноване використання зазначених торгових марок буде переслідуватися в рамках законодавства України.

Як стати Клієнтом СМК — 5 простих кроків:

 • Крок №1. Оформлення запиту на співпрацю;      
 • Крок №2. Проведення переговорів з відповідальною посадовою особою ТД «СМК Україна»; 
 • Крок №3. Аналіз інформації за результатами переговорів, запит додаткової інформації (фінансова звітність), перевірка фінансової звітності кредитним контролером СМК Груп;      
 • Крок №4. Виїзд представника ТД «СМК Україна» на територію потенційного Клієнта, ознайомлення з інфраструктурою і персоналом;      
 • Крок №5. Ухвалення рішення щодо надання статусу, узгодження умов поставок, оформлення Договору, видача сертифіката.
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует