Відтепер завдяки благодійному фонду Дениса Парамонова Харківська обласна лікарня може цілодобово виявляти хворих на інфаркт міокарда. Медзаклад отримав сучасне обладнання та реагенти для досліджень. 

Флуоресцентний імуноаналізатор дозволяє лікарям легко і точно виявляти у крові пацієнта ранній біомаркер інфаркту міокарда - Тропонін. Це дозволяє знаходити пошкодження міокарда на ранніх етапах та точно оцінювати ризик гострого коронарного синдрому. 

Відтак, сучасне обладнання нового покоління стало єдиним в медзакладі. Тепер медики Харківської обласної лікарні можуть робити дослідження цілодобово. Щодоби, за підрахунками лікарів, тесту в відділенні потребують до 12 хворих, яких ушпиталюють з підозрою на інфаркт міокарда. Швидкий результат полегшить діагностику та покращить якість обслуговування пацієнтів.  

Фонд подарував не тільки сам апарат вартістю 200 тис. грн., а й допоміг і з специфічними реагентами, здатними виявляти біомаркер тропонін. За наявності інших реагентів, медики зможуть у майбутньому робити інші дослідження пацієнтам. 

“Для Фонду допомога медичним закладам - це не тільки можливість піклуватися про здоров’я мешканців області. Таким чином ми також полегшуємо умови праці лікарів", - зазначила президент Paramonov Foundaton Ірина Літкевич. 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
Всі новини
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует