07.12.2020

SMK Group (Салтівський м'ясокомбінат) створив власну службу доставки продуктів під брендом Cooker.

Запуск став можливим після купівлі кур'єрського підрозділу виробника електробайків  «Delfast».

SMK Group придбав електровелосипеди, програмне забезпечення та контракти з кур'єрами. Це дозволило за 30 днів отримати перші шість станцій і кур'єрську службу. У такі стислі терміни запуск реалізувала компанія Golab.

Cooker - це високотехнологічна служба доставки продуктів з 12 станціями dark store («магазин без покупців»). У планах компанії - відкриття dark kitchen (приготування їжі на доставку). Зараз SMK Group може виконувати у Києві до 3000 доставок в день. Продукти харчування й напівфабрикати, а також готову їжу клієнтам в Києві доставлять за 30 хвилин, а в межах години - в найближчі міста області.

Delfast вже випустила для Cooker першу партію з 32 нових електробайків, які розроблені і створені в Україні. Угода дозволила компанії повністю сфокусуватися на виробництві та продажу електровелосипедів під своєю торговельною маркою. Надалі Cooker і Delfast домовилися спільно тестувати нові розробки Delfast. Сума угоди не розголошується.

SMK Group - найбільше об'єднання комбінатів, які працюють в м'ясній галузі. Основні напрямки діяльності: м'ясопереробка, виробництво ковбас і м'ясних делікатесів. До SMK Group входять Салтівський, Богодухівський, Бердянський і Київський м'ясокомбінати, а також агрофірма «Світанок». Фірмові магазини SMK Group знаходяться більш ніж в 20 регіонах України.

Delfast - революціонер на ринку електровелосипедів. Моделі Delfast Partner, Prime, TOP 2.0 і Offroad вже були відправлені в різні куточки світу: від Канади до Австралії і від Данії до Південної Африки. Співробітники компанії Delfast прагнуть скоротити викиди вуглецю за рахунок виготовлення високоякісних електровелосипедів і таким чином створюють екологічно відповідальне суспільство.

GOlab має одну з найкращих експертиз в таких галузях як: Logistics - Retail - HoReCa - MLM - Fashion - E-COM. У бізнес портфелі компанії - кейси з Rozetka, Нова пошта, Brocard, Meest, Omnic, Umico, SMK group і іншими поважними клієнтами та партнерами. Ключовий напрям GOLab - автоматизація останньої милі для рітейлу та логістики.
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
Всі новини
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует