ТОВ «Бердянський М'ясокомбінат» створений на основі Бердянського М'ясокомбінату, що був введений в експлуатацію в 1967 році як підприємство повного циклу переробки м'яса.

При будівництві підприємства були застосовані на той час передові данські та німецькі технологічні розробки. Основним напрямком діяльності комбінату була заготівля м'яса.

У 1976 році Бердянський м'ясокомбінат стає базовим підприємством по впровадженню передового досвіду для м'ясокомбінатів України. Тоді асортимент продукції налічував до 80 найменувань. М'ясні делікатеси успішно експортували за кордон: до Польщі, Монголії, Єгипту, Італії та на Кубу.

У 1978 р. м'ясокомбінат стає першим в країні підприємством, яке відзначили державним знаком якості на харчову продукцію.

У 2007 р. Бердянський м'ясокомбінат входить до складу SMK Group, починаються масштабні перетворення.

У 2007-2009 рр. розробляється проект розширення і модернізації виробничих потужностей, комплексна програма зниження впливу на навколишнє середовище, програма енергозбереження та енергоефективності.

У 2010 році завершується перший етап реконструкції підприємства, розширення і модернізації виробничих потужностей.

У 2016-2020 рр. повністю завершується реконструкція енергетичної інфраструктури (високовольтна підстанція і котельня), виробничих цехів (холодильника, ковбасного цеху), адмінкорпусу, вантажної прохідної; будівництво і реконструкція будівель складу фірмової торгівлі, магазину з цехом обвалки, реалізується проект благоустрою території.

Повна реконструкція виробничих потужностей відповідно до європейських стандартів і оновлення парку технологічного обладнання дозволили істотно збільшити обсяги виробництва продукції і вийти на абсолютно новий рівень.

Підприємство знаходиться в природоохоронній зоні, є постачальником продукції для дитячих установ, пансіонатів.

М'ясокомбінат виготовляє продукцію під торговими марками «Бердянський м'ясокомбінат», «М'ясна Династія».

Основні види продукції, що випускається: варені ковбаси, сосиски і сардельки, варено-копчені, напівкопчені та твердокопчені ковбаси, сирокопчені та сиров'ялені ковбаси, шинки, варено-копчені та сирокопчені м'ясні делікатеси, смажені і запечені м'ясні вироби, холодець і паштети, м'ясні консерви, охолоджені м'ясні напівфабрикати. Також підприємство здійснює забій і обвалку худоби, переробку жиру і кісток.

Орієнтовна кількість асортиментних позицій — понад 400 найменувань.

Найбільш улюблені споживачами асортиментні позиції:

  • Варена ковбаса «Олів'є»;      
  • Варена ковбаса «Індича»;      
  • Сардельки «Ніжні»;      
  • Ковбаски напівкопчені «Бельгійські»;      
  • Ковбаса напівкопчена «Салямі Браун».

Виробництво оснащене сучасним обладнанням провідних європейських виробників: SCHRÖTER (Німеччина), HANDTMANN (Німеччина), POLY-CLIP (Німеччина), MULTIVAC (Німеччина), ULMA (Іспанія), NOVOTHERM (Австрія) та ін.

Продукція відповідає всім актуальним нормативним і законодавчим вимогам України. На підприємстві сертифікована система менеджменту безпеки харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ ISO: 22000:2007 .

Підприємство регулярно надає благодійну допомогу у вигляді медикаментів, товарів медичного призначення, продуктів харчування (м'ясна продукція) міській лікарні та станції швидкої медичної допомоги, громадським і комунальним підприємствам міста.

Бердянський м'ясокомбінат активно бере участь в дегустаційних конкурсах і масових заходах, за що неодноразово був нагороджений дипломами та нагородами.

Сьогодні Бердянський м'ясокомбінат — найпотужніше м'ясопереробне підприємство на Півдні України.

Торгова марка «Бердянський м'ясокомбінат», традиційно відома в Запорізькій і Донецькій областях, з 2011 року розширила присутність в південній, східній та центральній Україні.

Завдяки співпраці з національними роздрібними мережами, з 2019 року продукція ТМ «Бердянський м'ясокомбінат» стала доступною в Києві та Київській області.

Керівництво:

Директор — Кравецький Олег Миколайович.

Контакти:

Адреса: Запорізька обл., м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 82/2

Тел.: +380 (061) 532-13-60

E-mail: berdyansk.mk.@gmail.com

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует