М'ясопереробка — основний напрямок діяльності SMK Group.

Стартувавши у 2000 році з невеликого м'ясопереробного цеху, нині SMK Group веде діяльність на чотирьох м'ясопереробних підприємствах:

  • Салтівський М'ясокомбінат, м.Харків;      
  • Богодухівський М'ясокомбінат, м. Богодухів, Харківська обл.;      
  • Бердянський М'ясокомбінат, м. Бердянськ, Запорізька обл.;      
  • Київський М'ясокомбінат, м. Біла Церква, Київська обл.      

Всі підприємства Групи оснащені сучасним технологічним устаткуванням від провідних виробників обладнання для м'ясопереробної галузі: SCHRÖTER (Німеччина), HANDTMAN (Німеччина), POLY-CLIP (Німеччина), MULTIVAC (Німеччина), SHALLER (Німеччина), SUPERVAC (Німеччина), CLIMAJET (Німеччина), HENKELMANN (Німеччина), WEBOMATIC (Німеччина), NOCK (Німеччина), PANINI (Італія), ULMA (Іспанія), NOVOTHERM (Австрія), NOWICKI (Польща), REX-POL (Польща).

Устаткування постійно оновлюється і модернізується.

У виробництві використовується найкраща вітчизняна та імпортна м'ясна сировина, спеції, харчові добавки, натуральні та штучні оболонки, різноманітні пакувальні матеріали і види упаковки від провідних світових і європейських виробників.

На всіх підприємствах Групи впроваджений комплексний контроль якості. Ретельно контролюються всі етапи виробничо-технологічного процесу: вхідний контроль і зберігання м'ясної сировини та інгредієнтів, виробництво, зберігання та дистрибуція готової продукції.

Вся продукція відповідає вимогам, нормативним документам і стандартам якості, встановленим чинним законодавством України.

Всі підприємства Групи SMK спроектовані за принципом масштабного, високотехнологічного, універсального і гнучкого виробництва. Це дозволяє виробляти широкий асортимент продукції в великих обсягах, а також створює можливості бути таким гнучким, як цього вимагають сучасні ринкові умови і вподобання споживачів.

SMK Group пропонує ринку максимально широкий асортимент м'ясних виробів найвищої якості з неповторними смаками і, що найголовніше, за доступною ціною, що дозволяє задовольнити найвибагливішого покупця:

  • 7 Торгових Марок («Салтівський м'ясокомбінат», «Богодухівський м'ясокомбінат», «Бердянський м'ясокомбінат», «Смакуй Українське», «М'ясна Династія», «Ristorante Bruno», «Cooker»).      
  • 17 видів продукції (варені ковбаси, сосиски і сардельки, варено-копчені, напівкопчені та твердокопчені ковбаси, сирокопчені та сиров'ялені ковбаси, шинки, варено-копчені та сирокопчені м'ясні делікатеси, смажені і запечені м'ясні вироби, холодець і паштети, м'ясні консерви, охолоджені м'ясні напівфабрикати).      
  • Понад 2 000 асортиментних позицій.       
  • Розмаїття натуральних і штучних оболонок (вид, форма, розмір, колір).
  • Різноманітні пакувальні матеріали і види упаковки (вакуум, газ).      
  • Широкий ціновий діапазон (економ, стандарт, преміум).      

SMK Group використовує і дбайливо зберігає класичні технології м'ясопереробки і упаковки, а також традиційні м'ясні рецепти і смаки, чимало яких було відновлено фахівцями Групи.

Технологи SMK Group у партнерстві з науково-дослідницькими установами та відомими вітчизняними і західними компаніями, що спеціалізуються на смаках, оболонках і пакувальних матеріалах, постійно відпрацьовують інноваційні напрямки і технології м'ясопереробки і упаковки, а також нові рецепти і смаки, які з часом стають найулюбленішими в широких колах споживачів.

Покупці знають, полюбляють і з задоволенням купують м'ясні продукти SMK Group .

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Є питання або бізнес-пропозиція?
Напишіть нам

Додати файл
*Такого e-mail адреса не существует